Серія Even More Care від Environ

Серія Even More Care від Environ

Представляємо Вам новинки, які від недавно з’явилися в нашому інтернет-магазині! Це декоративна косметика від Environ! Тестуємо самі та ділимось з Вами.

Серія Even More Care від Environ містить зволожувальні компоненти, антиоксиданти та вітамін Е. Продукти Environ Cover та Hudra + Foundation забезпечують легке, рівномірне покриття і покращують вигляд шкіри.

Environ Even More Hydra+ Foundation


Тональний крем Environ Hydra+ створено для зволоження шкіри і забезпечення легкого, рівномірного покриття, що ідеально доповнює відтінок шкіри. Формула EVEN MORE HYDRA + має винятково гладку і кремову консистенцію, яка легко розподіляється на шкірі обличчя, роблячи шкіру неймовірно гладкою та колір – рівномірним. Забезпечує від легкого до повного покриття, завдяки можливості нанесення продукту шарами.


Environ Even More Cover+ Concealer


Коректор Even More Cover+ це перш за все емульсія діоксиду кремнію, який є основою тонального крему та дозволяє вирівняти тон шкіри, перекрити недосконалості та синці під очима. Коректор легко наносити, має легку консистенцію та миттєво надає ліфтинг-ефект. Ідеально підходить до корегування набряків та синців під очима.
Тестуємо тональний крем (верхні) та коректори (нижні) зліва направо №1-№2-№3