Як захистити шкіру від сонячних опіків?

Як захистити шкіру від сонячних опіків?

Як захистити шкіру від сонячних опіків?

Це питання, як бумеранг, повертається до нас щороку, а також викликає безліч додаткових питань. Який сонцезахисний крем обрати? Як довго засмагати на пляжі чи взагалі уникати сонця? Ми знаємо відповіді на всі ці питання, тому створили інструкцію з 6 пунктів, яка стане Вашим помічником цього літа.

1. Як довго можна перебувати на сонці?

Сонце це природне джерело вітаміну D, але це зовсім не означає, що мусимо лежати лежнем на пляжі. Вистачить 20 мінут перебування на сонці в русі і в одежі – наприклад. в шортах і футболці, щоб отримати денну порцію вітаміну,  Довше перебування на сонці, особливо на пляжі, потребує захисту від шкідливого UV випромінювання, опіків та передчасного старіння шкіри. Особливо уникати сонця необхідно в години його найбільшої активності, тобто з 11.00-14.00.

2. Кому протипоказані сонячні ванни?

Немовлят до 1 року життя необхідно захищати від сонця не кремом, а одягом, тентом або парасолемДорослим, які мають плями та родимки, також треба уникати перебування на сонці. Варто зазначити, що прийом деяких ліків не можна поєднувати з сонячними ваннами, тому радимо проконсультуватися з лікарем перед плануванням відпустки на морі. Вагітним жінкам також протипоказано перебувати на сонці – майбутні мами краще себе почувають в тіні ніж на сонці.

3. Який фільтр обрати?

Екологічний фільтр – це мінеральний фільтр, який відбиває сонячні промені, замість того щоб їх поглинати, як це робить хімічний фільтр. Тому, це є кращим рішенням при виборі фільтра. 

4. Як застосовувати крем з мінеральним фільтром?

Перш за все, не потрібно економити крем, тому що сонцезахисну косметику необхідно використати за сезон. Наносити продукт треба товстим шаром на все тіло. Нанесення повторити після купання чи заняття водним спортом. Під час водних занять та в горах мусимо пам'ятати про вуха та ніс – необхідно намастите спеціальним кремом з високим показником захисту SPF (50+), також не забуваємо про губи – тут стане в нагоді спеціальна сонцезахисна помада. Голову ж необхідно захистити кепкою, капелюхом або хусткою.

5. А що, як забули крем з фільтром?

Протягом останніх років багато розмов про застосування рослинних олій в якості сонцезахисного фільтру. Їх перевагою є натуральне походження, але недоліком – нестабільність та низький рівень захисту від UV (наприклад. Масло Ши, кокосова олія, оливкова олія – захист на рівні 2-8 SPF). Найвищий рівень захисту забезпечує олія з кісточок малини (28-50 SPF). Згідно досліджень, олія з кісточок малини покращує швидкість знешкодження шкідливого сонячного світла та має виражену антиоксидантну дію. Дослідження також показало, що додавання цієї олії в крем з фільтром SPF, сприяє зменшенню хімічних фільтрів, завдяки чому можна створити безпечнішу формулу сонцезахисного продукту.

6. Який фільтр обрати для міста?

Літо в місті – це не тропічний пляж і ми не перебуваємо на сонці так багато, як під час відпустки, тому не потребуємо високого показника захисту. У випадку жінок захист запевнить мінеральна косметика, яка досконало захищає від сонця. Мінеральні тональні креми і пудри забезпечують захист на рівні 25-30 SPF, а рум'яна - 15 SPF. Сонцезахисну дію створюють два основні компоненти – діоксид титану і оксид цинку.

Продукти з SPF від Environ:

Сонцезащитный крем RAD SPF 15

Продукти з SPF від jane iredale: 

Пудра Jane Iredale PurePressed SPF 20

Пудра Powder-Me SPF 30 Dry Sunscreen

Пудра Jane Iredale PurePressed SPF 20 (змінний блок)

Тональний крем CC Dream Tint SPF 15

Крем-основа Glow Time Mineral BB Cream SPF 25

Бальзам для губ Jane Iredale Lip Drink SPF 15

Пудра Jane Iredale Amazing Base

Пудра Jane Iredale H/E

Рідкі мінерали Liquid Minerals

Набір Glow Time + Smooth Affair

Крем для рук Hand Drink