Рекомендації, щодо вибору продукції.

Практичний посібник, в якому підібрані найбільш поширені проблеми зі шкірою та рекомендації, щодо їх вирішення за допомогою косметики Environ та Jane Iredale. 

1. Вітамін А для омолодження шкіри. 

Вітамін А є істотним та незамінним джерелом живлення для шкіри і впливає на покращення її стану. Це один з небагатьох косметичних інгредієнтів, омолоджувальну дію якого, було доведено з наукової та клінічної точки зору.

Продукти для лікування: Серія AVST Environ, Серія I-Onzyme Environ і Серія Environ Intensive. 

2. Шрами (рубці). 

Рубці на тілі людини можуть з'явитися в результаті перенесених травм, опіків чи з інших причин. Існують нормотрофічні та атрофічні види рубців.

Продукти для лікування: Рубці від вугрів: Roll-CIT косметичний, Retinol 1, 2, 3, гель Colostrum , Олія з вітаміном A, C і E AVST та Peeling LACM 1. Рубці від опіків: свіжі – Гель Colostrum, Зволожувальний гель AVST, SebugelA; старі – Roll-CIT косметичний, Retinol 1, 2, 3, Peeling LACM 1, Інтенсивна олія EssentiA. 
Продукти для маскування: Компактна пудра Jane Iredale / розсипчаста пудра Jane Iredale / Крем BB Jane Iredale. 

3. Целюліт. 

Найчастіше виникає у жінок та молодих дівчат внаслідок неправильного харчування, стилю життя та гармональної дисфункції організму.

Продукти для лікування: Roll CIT для тіла, Retinol 1, 2, 3, / Олія з вітаміном A, C і E AVST / Інтенсивна олія EssentiA / Body Profil. 

4. Декольте. 

Шкіра на шиї та декольте дуже ніжна і тонка, а невелика кількість сальних залоз робить її незахищеною, позбавленою захисного гідроліпідного шару. Швидко втрачає вологу та еластичність, стає в’ялою та сухою.

Продукти для лікування: Roll CIT косметичний, Серія AVST Environ, Серія I-Onzyme Environ та Серія Intensive Environ. 
Продукти для маскування: Dream Tint SPF 15 Jane Iredale / Рідкі мінерали Jane Iredale / Компактна пудра Jane Iredale / Розсипчаста пудра Jane Iredale / Powder Me SPF 30 Jane Iredale. 

5. Шкіра з видимою капілярною сіткою. 

Розширені капіляри та капіляри, що лопаються (так звані капілярні зірочки) – проблема жінок різного віку. Почервоніння шкіри та видима капілярна сітка, може бути ознакою виникнення розацеї (хронічного дерматозу обличчя). Щоденний догляд для зміцнення та герметизації капілярів і, перш за все, потовщення структури дерми з розвитком нормального судинного сплетення, визначає здоровий вигляд шкіри.

Продукти для лікування: Roll CIT косметичний, Серія AVST Environ, Серія I-Onzyme Environ та Серія Intensive Environ. 
Продукти для маскування: База під макіяж Smooth Affair / Крем BB Glow Time SPF 25 / Компактна пудра Jane Iredale / Розсипчаста пудра Jane Iredale. 

6. Нависаючі повіки. 

Продукти для лікування: Roll CIT косметичний / Focus CIT косметичний, Гель навколо очей AVST / Гель навколо очей C-Quence, Пілінг LACM 1. 

7. «Гуcячі лапки». 

Продукти для лікування: Roll CIT косметичний / Focus CIT косметичний, Гель навколо очей C-Quence, Ionzyme Focus Hydrating Serum, Ionzyme Focus Frown Serum. 
Продукти для маскування: Коректор під очі Active Light Jane Iredale, Коректор Circle / Delete Jane Iredale. 

8. Пігментація шкіри. 

Головною причиною виникнення плям на шкірі є порушення виробництва меланіну, що спровоковано гормональною дисфункцією, фотостарінням, неповноцінним харчуванням чи дією ліків. Environ пропонує контролювати виробництво пігменту згідно фізіології шкіри, що є безпечним методом і дозволяє отримати довготривалий результат. Всі методи зменшення забарвлень вимагають відповідного і постійного захисту шкіри від сонця.

Продукти для лікування: Лосьйон від пігментації шкіри Evenescense, Крем C-Boost, Маска C-Quence, Зволожувальний лосьйон AVST (на поверхневі плями), Крем RAD SPF 15. 
Продукти для маскування: База під макіяж Smooth Affair i Крем BB Glow Time SPF 25 / Компактна пудра Jane Iredale / Розсипчаста пудра Jane Iredale.


Інформація

ТОП ПРОДАЖУ