Набір косметики DAILY ESSENTIA® від Environ

6 342 грн.

НАБІР 5-В-1

ЗНАЙОМСТВО З ENVIRON.
 

Випробуй набір базових продуктів в доступній ціні!

Набір DAILY ESSENTIA® відновлює запаси Вітаміну А в клітинах для красивої та здорової шкіри.
 

НАБІР DAILY ESSENTIA® МІСТИТЬ ПОВНІ ВЕРСІЇ ПРОДУКТІВ:

  • Крем для обличчя Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 1, 50 мл
  • Крем для шкіри навколо очей Vita-Peptide Eye Gel, 10 мл

ТА КОМПАКТНІ ВЕРСІЇ:

  • Олію для попереднього очищення шкіри Dual Action Pre-Cleansing Oil, 60 мл
  • Вітамінну олію для тіла Vitamin A, C & E Body Oil, 60 мл
  • Лосьйон для тіла Alpha Hydroxy Derma-Lac Lotion, 60 мл

 

ЧОМУ САМЕ ЦІ ПРОДУКТИ?

Moisturiser1_Art change fin.jpg
  • Крем для обличчя Vita-Antioxidant AVST Moisturiser 1 - це перший крок до наповнення шкіри Вітаміном А та відновлення її стану. Крем містить найбільш засвоювальну форму вітаміну А, яка дозволяє досягти найкращих результатів омолодження шкіри без подразнення та дискомфорту. Використовуйте крем вранці та ввечері для красивої, зволоженої та підтягнутої шкіри.
  • Преміальний крем для шкіри навколо очей Vita-Peptide Eye Gel є чудовим доповненням крему для обличчя. Шкіра повік має делікатну структуру та відрізняється від шкіри обличчя, тому потребує більш делікатного, але ефективного догляду. Vita-Peptide Eye Gel забезпечує зволоження шкіри, містить необхідні вітаміни, антиоксиданти та пептиди, які зменшують зморшки, а також запобігає їх подальшому утворенню, відновлює оптимальний рівень гіалуронової кислоти, а також стимулює вироблення колагену для пружності шкіри.
  • Dual Action Pre-Cleansing Oil створений на основі рослинних екстрактів та олії, який сприяє нормалізації виведення шкірного сала зі шкіри та усуває забруднення. Олія робить шкіру свіжою і чистою, зберігаючи при цьому природну захисну плівку та кислотність шкіри.
Два наступні продукти - це топові продукти Environ, які мають неймовірний позитивний вплив на стан шкіри. Ці продукти ідеально поєднуються між собою для досягнення максимального зволоження та відновлення шкіри.
  • Олію для тіла Vitamin A, C & E Body Oil - це унікальний продукт, який насичує шкіру вітамінами та забезпечує її максимальне зволоження. Олія може використовуватись як для тіла, так і для обличчя. Властивості олії безмежні: антиоксидантна дія, зволоження, омолодження шкіри, вирівнює тон та рельєф шкіри, відновлює після сонячних пошкоджень, робить шкіру пружною. 
  • Лосьйон для тіла Alpha Hydroxy Derma-Lac Lotion містить молочну кислоту, лактат та сечовину, які сприяють зволоженню шкіри, ніжно відлущують навіть загрубілу шкіру, запобігають вростанню волосся після епіляції, заспокоює та освіжає шкіру. Лосьйон забезпечує інтенсивне зволоження, покращує зовнішній вигляд тьмяної, нерівної шкіри. Може застосовуватися для обличчя та тіла. 
Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Активні компоненти Вітамін А, С, Е, антиоксиданти

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

30 товарів в цій категорії: