Environ Avance Eliksir Focus Care Youth+

3 968 грн.

Avance Eliksir містить Měiritage - унікальне поєднання екстрактів китайських коренів, що використовуються в традиційній медицині для ефективного зменшення наслідків окислювального стресу, викликаного UV випромінюванням та забрудненням, а також відновлення здорового блиску та рівномірного кольору шкіри. Еліксир містить в собі суміш трьох інтенсивних пептидних комплексів, що покращують структуру та загальний вигляд шкіри. Удосконалене поєднання компонентів в новому Eliksir Avance робить шкіру обличчя молодою та сяючою.

 • Зменшення мімічних та глибоких зморшок
 • Підвищення еластичності та пружності шкіри
 • Стимулювання відновлення колагену
 • Вирівнювання кольору шкіри

Починати використання Eliksir Avance можна після появи перших ознак старіння або появи сонячних пошкоджень шкіри, додавши його до щоденного догляду. Сприяє відновленню цілісності шкіри, завдяки вирівнюванню кольору шкіри, що сприяє здоровому, свіжому та молодому вигляду обличчя.

Увага: "Розумне омолодження" є найкращою інновацією в догляді за шкірою. Environ рекомендує застосування Eliksir Avance в поєднанні з революційним приладом Electro-Sonic DF Mobile для створення здорового і молодого епідермісу, завдяки постачанню необхідних компонентів в глибші шари шкіри, що найбільш їх потребують.

 • Měiritage™ це суміш трьох екстрактів коренів, що використовуються в китайській медицині. Компонент впливає одразу на три ознаки старіння: зневоднення, зморшки та пігментацію. Відновлює цілісність епідермісу, стимулює синтез колагену, а також протидіє меланогенезу та зменшує окислювальний стрес, викликаний UV випромінюванням та забрудненням середовища. Надає шкірі відчуття свіжості, робить її гладкою, молодшою на вигляд та сяючою. Дієвість Měiritage™ підтверджено широкий спектр досліджень in vitro та in vivo. Найбільш помітним результатом є зменшення кількості меланіну аж до 54%, а також покращення кольору шкіри.
 • Пептид Matrixyl® 3000 відомий своєю здатністю відновлювати рівень метаболізму в шкірі. Його ефективна дія у боротьбі зі старінням та зморшками відома вже давно. Matrixyl® 3000 – це перший компонент, що базується на технології пептидної матриці шкіри, а його ефективність підтверджена наступним дослідженням: лабораторне дослідження за участю жінок показало, що після 2 місяців лікування пептидом Matrixyl® 3000, поверхня шкіри з глибокими зморшки зменшилась на 45%, а її пружність покращилась приблизно на 20%.
 • Trylagen® - це найкраще рішення для підтримки здорового та молодого колагену. Комплексне лікування, яке діє на всіх етапах життя колагену, завдяки трьом функціям: стимулювання колагену I, II і IV; контролювання розмірів волокна, а також гальмування ферментативної деградації. Завдяки всім цим чинникам, Trylagen® унеможливлює головну причину ушкоджень колагену в віковій шкірі.
 • Matrixyl® Synthé 6® стимулює 6 основних компонентів шкірної матриці та шкірно-епідермального з'єднання (DEJ) та забезпечує оптимальну структуру тканини шкіри. Дослідження in vivo показало, що після 2 місяцях використання, зморшки на чолі та біля куточків очей стали помітно меншими.

Об'єм: 30 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

Склад: Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Astragalus Membranaceus Root Extract, Atractyloides Macrocephala Root Extract, Bupleurum Falcatum Root Extract, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripeptide-10 Citrulline, Palmitoyl Tripeptide-1, Lecithin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Palmitoyl Tripeptide-38, Sodium Lactate, Carbomer, Tripeptide-1, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Triethanolamine.

Спосіб використання:

Eliksir Avance можна починати використовувати на кожному з етапів STEP-UP SYSTEM™, додавши його до свого щоденного догляду за шкірою.

 • Попереднього ретельного очистити та тонізувати шкіру косметикою Environ.
 • Нанести Eliksir Avance та обережно вмащувати в шкіру.
 • Використовувати вранці та/або ввечері перед нанесенням зволожувального крему Environ з вітаміном А.

Для осіб, що давно користуються косметикою Environ: перед нанесенням Eliksir Avance, виконати мікропроколювання шкіри за допомогою дермороллера для проникнення препарату в глибші шари шкіри.

Увага! Продукт не містить сонячних фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем. Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

Термін придатності: 12 місяців - закрите упакування, 10-12 тижнів - після відкриття.

Зберігати в холодному місці та запобігати потраплянню світла та повітря. Не переливати до інших місткостей.

Фільтр SPF -
Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Об'єм: 30 мл

Аксесуари

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

9 товарів в цій категорії: