Сонцезахисна пудра Powder-Me SPF® 30 Dry Sunscreen

3 354 грн.

Сонцезахисна пудра Powder-Me SPF 30 Dry Sunscreen - це сухий фізичний захист від сонця, широкого спектру SPF 30 (UVA/UVB), для обличчя, тіла та шкіри голови.

  • Водостійка до 40 хв формула пудри цілком безпечна для шкіри, а також її виробництво не шкодить рифам.
  • Пудра може використовуватись для всіх типів шкіри та ідеально підходить для чутливої та схильної до вугрів шкіри.
  • Застосування Powder-Me SPF 30 Dry Sunscreen рекомендовано Фондом раку шкіри, як ефективний захист шкіри від негативного сонячного впливу з широким спектром дії.
  • Пудра може використовуватися при сонячних опіках, щоб допомогти заспокоїти шкіру.
  • Зручний, повноцінний, багаторазовий пензель, що пропускає часточки пудри крізь отвори та дозовано подає пудру на ворсинки, задовольнить потреби навіть найбільш вимогливих до комфорту та швидкого нанесення. Широка, густа голівка пензля кріпиться на магніт, завдяки чому її легко можна зняти та очистити. Веганські, зв’язані вручну скульптурні волокна пензля повністю імітують натуральний ворс. Пензель має розкішну, м'яку та приємну на дотик, щітку, що забезпечує рівномірне нанесення пудри.

Увага! Очищення пензлів – це обов’язковий ритуал, що запобігає появі запалення на шкіри та забруднення пор. Дезінфікуйте та мийте усі пензлі для рівномірного, гарного макіяжу та здорової шкіри!

Порада: Для швидкого щоденного очищення використовуйте спрей для очищення пензлів - Botanical Brush Spray.

   

Education.jpg

   

Відтінки:

Склад набору:

В упаковці з пензлем знаходяться два контейнери з пудрою, що виготовлені з матеріалу, який повністю переробляються.

Спосіб використання:

Відкрутіть кришку, щоб відкрити контейнер для заправки. Вставте контейнер для заправки в нижню частину щітки. Закрутіть каністру в нижню частину щітки, до повної фіксації. Зніміть ковпачок з пензля. Поверніть основу щітки в розблоковане положення - клацне. Струсіть щітку догори дном, щоб випустити продукт. Нанесіть пудру на тіло, обличчя та шкіру голови для захисту від сонця. Для очищення пензля поверніть основу щітки в заблоковане положення та зніміть головку щітки. Очистіть щітку м’яким миючим засобом. Покладіть боком для висихання.

Склад:

Активний компонент: Titanium Dioxide 17%.

Склад: Mica, Montmorillonite, Boron Nitride, Aluminum Hydroxide, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Pinus Strobus (Pine) Bark Extract.
Може містити: Iron Oxides (Ci 77489, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Chromium Oxide Greens (Ci 77288)]

Увага, перелік інгредієнтів час від часу може змінюватися. Будь ласка, звертайте увагу на список інгредієнтів, що вказано на упаковці продукту, який ви отримуєте для отримання точного списку інгредієнтів.

Фільтр SPF 30
Vegan так
Gluten-free так

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

7 товарів в цій категорії: