Неймовірні зміни з Environ

Неймовірні зміни з Environ

Зміни Вероніки – це результат, детально підібраного догляду з косметикою Environ, що складався з 10 процедур в салоні та щоденного домашнього догляду.

Суттєве покращення стану проблемної шкіри з висипанням помітно неозброєним оком. Метою догляду в кабінеті та вдома, перш за все було: позбутися висипання, післязапальної зміни кольору шкіри, пігментації та розширених пор.

Схема процедури очищення (як приклад):

1. Трифазне очищення шкіри з використанням Pre Cleansing Oil, Clay Maska і Cleansing Gel
2. Тонізування шкіри тоніком Alpha Forte з гліколевою кислотою
3. Суміш спеціалізованих іонізуючих кислот (іонофорез)
4. Введення пептидів (сонофорез)
5. Colostrum + вітамінна сироватка + Treatment Gel
6. Альгінатна маска (іонофорез)
7. Крем AVST на завершення процедури

Ефективне лікування досягнуто завдяки комплексним заходам, однак, на думку ведучого косметолога клініки Пауліни Мільцарек, головну роль у цьому випадку відігравав регулярний домашній догляд.

Вечірнє експрес-зняття макіяжу було замінено щоденним ритуалом догляду, що починався з трифазного очищення (Pre Cleanisng Oil + Clay Maque + Sebu Wash). Наступним кроком було тонізування шкіри за допомогою Sebu Tone та нанесення коктейлю з продуктів серії Clarity, тобто, Sebu ACE oil + Sebu Lac Lotion, і крему AVST з серії Skin EssentiA. На місця запалень, локально наносили гель від прищів Sebu Spot.
Ранок Вероніки починався з очищення шкіри тоніком Sebu Tone та одного натискання Крему AVST з відповідною концентрацією вітаміну A, який відіграв ключову роль в покращенні стану проблемної шкіри. Доповненням домашнього догляду було делікатне злущення відмерлих клітин шкіри за допомогою пілінгу LACM з молочною кислотою, що застосовувався раз на тиждень.
Класичний макіяж було замінено мінеральним. Для виконання макіяжу застосовувалась косметика Jane Iredale, яка має протизапальну та антибактерійну дію, що дозволило шкірі відновитись та вільно дихати протягом цілого дня.

Боротьба за бездоганну та здорову шкіру – це довготривалий процес, який все ще триває для Вероніки, але що нам вдалось відновити на 100% – це впевненість та посмішку на її красивому обличчі.

Пам'ятайте, що неправильно діагностоване акне та відсутність лікування, можуть завдати великої шкоди і залишити неприємні сувеніри на шкірі.

Піклуйтесь про свою шкіру та будьте красиві!