Догляд за шкірою під час подорожі. Що взяти з собою у відпустку?

Догляд за шкірою під час подорожі. Що взяти з собою у відпустку?

Плануєте скористатись теплими літніми днями та поїхати у відпустку? Скористайтесь нашими порадами та візьміть з собою ці п'ять предметів для комфортного перельоту. Всі ми добре знаємо, що довготривалі перельоти можуть негативно впливати на стан нашої шкіри. Наслідками перельоту є відчуття стягнення, сухість та сірість шкіри, втомлений вигляд. Щоб запобігти цьому, спакуйте в свій ручний багаж 5 наших продуктів та збережіть свіжий та здоровий вигляд шкіри під час відпустки!

Крем для обличчя

Зволоження шкіри – саме цього потребує наша шкіри під час польоту. Використовуйте зволожувальний крем AVST Skin EssentiA® від Environ для збереження її нормального стану та забезпечення комфорту протягом всієї подорожі. Крем насичує та живить шкіру поживними речовинами, а також забезпечує їй необхідну кількість вітаміну А.

Зручний пензель-пудра

Легкий у використанні пензель Refill-Me Refillable Brush має контейнер для розсипчастої пудри. Контейнер щільно закривається та зберігає пудру від висипання, завдяки чому Ви можете бути впевнені, що не забруднитесь та будь-який момент швидко зробити макіяж. Всипати до контейнера можна як звичайну кольорову пудру, так і сонцезахисну, що стане в нагоді під час перебування на сонці.

Зволожувальний спрей

Зволожувальні спрей – це найкращий продукт для польотів. Hydration Spray не тільки освіжає шкіру завдяки легкому аромату, але й зберігає її зволоженою під час перебування в сухому середовищі кабіни літака. Усі наші спреї отримали сертифікат ECOCERT, , як натуральний та органічний продукт! Спреї мають об'єм 90 мл, що відповідає вимогам авіаліній щодо перевезення рідин в ручному багажі.

Крем для рук

Використовуйте HandDrink Hand Lotion SPF 15 для утримання вологи шкіри рук та тіла. Крем захищає та розгладжує суху шкіру рук, надаючи відчуття комфорту. Завдяки SPF 15 крем захищає Вашу шкіру від фотостаріння.

Бальзам для губ

Під час польоту використовуйте зволожувальні помади від jane iredale для утримання вологи в ніжній шкірі губ та захисті її від сухості та тріщин. Зменшити кількість предметів ручного багажу можна завдяки багатофункціональним продуктам, використовуючи наприклад Forever Pink Just Kissed Lip & Cheek Stain як помаду, рум'яна та тіні. Чудовим захистом для губ може бути захисний бальзам LipDrink SPF 15, що також знадобиться на пляжі та в місті.

Сподіваємось, що наші поради стануть Вам в нагоді і ніщо не зіпсує Вам відпустку! Виглядайте привабливо в будь-якій ситуації! Бажаємо вдалого відпочинку!