Трояндова вода Jane Iredale в спреї

$46.00

Зволожувальна Трояндова вода в спреї, містить в своїм складі органічну водну квітку Дамаської троянди,  тонізує шкіру, заспокоює запальні процеси та зменшує почервоніння, не порушуючи захисного шару шкіри.  

Олія з квітів троянди  та  екстракти проникають в глибокі шари шкіри, живлять, очищують, покращують кровообіг та чинять детоксикацію.

Освіжаючий аромат троянди сприяє покращенню самопочуття. Трояндова вода рекомендована для всіх типів шкіри, особливо для сухої та чутливої, але також може використовуватись як зволожувальний крем для жирної шкіри або вологого макіяжу.

Основні компоненти:

Rosa Damascena (водна квітка) та ефірна олія - очищають шкіру, забезпечують аромотерапію

Екстракт з листя білого чаю, екстракт з квітів календули і ромашки – забезпечують заспокійливу та загоювальну дії, містять антиоксиданти.

Екстракт з квітів троянди Centifolia, екстракт плодів дикої троянди Canina та олія з квітів троянди Damascena – покращують кровообіг, живлять та сприяють детоксикації.

 

Трояндова вода Jane Iredale, була відзначена сертифікатом Натуральних і Органічних продуктів ECOCERT.

ECOCERT – одна з найбільш шанованих, незалежних органів з сертифікації натуральних і органічних продуктів в світі. Це перша організації в світі, яка розробила стандарти для натуральної та органічної косметики.

 

ECOCERT популяризує використання компонентів, що походять з відновлювальних джерел і екологічних сільскогосподарських культур, а також використання виробничих процесів і виробництва екологічно чистих і безпечних для здоров'я людини. Щоб отримати сертифікат, продути повинні відповідати високим стандартам ECOCERT. Склад продуктів повинен містити не менше 95% компонентів натурального походження, і мінімум від 5% до 10% компонентів, що походять з екологічних сільськогосподарських культур.

Трояндова вода Jane Iredale отримала сертифікат ECOCERT, перевищуючи встановленні норми – компоненти 100% натуральні і органічні 31,83%.

Алкоголь, що використовується у Зволожувальних водах є 100% органічним і походить з цукрової тростини.

Його вміст є мінімальним близько 0,025%, але алкоголь виконує важливу функцію спрею, допомагає розпилювати і зберігати органічні екстракти в водній формулі. Невелика кількість алкоголю, що міститься в складі зволожувальних вод, не викликає подразнення та сухість шкіри, як зазвичай стається від алкоголю видобутого з пшениці або зерна.

Склад: 
Aqua / вода, сік з листя Aloe Barbadensis Proszek*, Rosa Damascena Flower Water*, Raphanus sativus екстракт коренів, Rosa Centifolia Flower Extract*, Rosa Canina (дикої троянди) Fruit Extract*, RosaDamascena Flower Oil*, Glycerin**, Camellia sinensis (White TeaLeaf Extract*, Екстракт календули лікарської/Calendula Flower Extract*, Chamomilla recutita 
(
Matricaria) Flower Extract*, Alcohol**

Тип шкіри: для всіх типів шкіри, особливо для сухої та чутливої

Об'єм90 мл

Тип шкіри: для всіх типів шкіри, особливо для сухої та чутливої
Об'єм: 90 мл

4 other products in the same category: