Сонцезахисний крем Environ RAD SHIELD SPF 15

1 809 грн.

Мінеральний захист від сонця – RAD SHILD MINERAL SUNSCREEN

Ми не можемо повністю сховатись від сонця, але можемо зменшити його негативний вплив на шкіру.


Компанія Environ розширила свій асортимент на ще один сонцезахисний продукт серії Sun Care + . 
Sun Care - це вузькоспеціалізована лінійка продуктів, що містять комбінацію сонцезахисних фільтрів та сильних антиоксидантів, які, діючи в синергії, безпечно та ефективно захищають шкіру.

RAD SHILD MINERAL SUNSCREEN підходить для всіх типів та станів шкіри осіб старших 6 місяців.

КЛЮЧОВІ КОМПОНЕНТИ:

 • Titanium Dioxide – неорганічний фільтр UVA & UVB
 • Zinc Oxide – прозорий неорганічний захист від UVA
 • Thermus Thermophillus Ferment (Venuceane™) – адаптаційний захист IR
 • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter – зволоження
 • Tocopherol (Vitamin E) – зволоження та антиоксидантна дія
 • Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract – Безбарвні каротиноїди та поглинають УФ світло

КОРИСТЬ

 • Діоксид титану: захищає шкіру від UVA та UVB променів. Є легким і активним сонцезахисним фільтрем для чутливої, схильної до почервоніння шкіри. Відмінно підходить для використання навколо очей, оскільки не викликає печіння. 
 • Оксид цинку: відсутність подразнення та сенсибілізації шкіри, інертність інгредієнтів, обмежене проникнення в шкіру та захист широкого спектру дії. Діоксид титану є найбільш ефективним від UVB, а оксид цинку є найбільш ефективним від UVA, комбінація цих двох оксидів забезпечує необхідний захист від UV.
 • Thermus Thermophillus Ferment (Venuceane™) - бореться з пошкодженням, викликаним інфрачервоним випромінюванням (IR), запобігає виникненню IR-стресу, зменшує запальні стани, покращує гідратацію та підтримує шкірну архітектуру, щоб обмежити утворення зморшок. 
 • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter: рослинний ліпід, з дерева Каріте, використовується як зміцнюючий засіб у косметиці та має розгладжуючі властивості. Ідеально відходить для сухої шкіри. Масло ши має не просто насичену текстуру, а також є джерелом антиоксидантів.
 • Токоферол (вітамін Е): сприяє зменшенню кількості клітин, що зазнають сонячних опіків, зменшення пошкодження, спричиненого ультрафіолетом (UVB), та інгібування фото канцерогенезу.
 • Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract: добре зволожує, має антиоксидантну дію і допомагає запобігти старінню шкіри, завдяки наявності в своєму складі каротиноїдів (лікопен, ß-каротин) та флаванолів (кверцетин, рутин, каемпферол). Він також захищає від сонця і сприяє засмазі. Багатий вітамінами, живить і заспокоює шкіру.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:

Цей нежирний сонцезахисний крем допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу УФ та інфрачервоних променів завдяки мінеральному сонцезахисному засобу з широким спектром відбиття. 

• Наносити рівномірно на обличчя, шию та тіло.
• Застосовуйте кожні півтори години для збереження захисту, особливо після потовиділення, плавання чи використання рушника.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Не рекомендується занадто довго перебувати на сонці, навіть коли використовуєте сонцезахисний крем. Занадто багато сонячного світла шкодить шкірі. Зменшення кількості нанесеного сонцезахисного крему значно знизить ваш захист. Захищайте немовлят та дітей від попадання прямих сонячних променів.

Якщо виникає якесь подразнення, припиніть використання. Уникайте контакту з очима. Якщо продукт потрапив в очи, обережно промийте їх теплою водою. Уникайте використання, якщо є алергія на інгредієнти.

Термін придатності:

двадцять чотири (24) місяці. Слід використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Захищайте продукт від потрапляння світла і тепла. 

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF 15
Об'єм: 125 мл

Клієнти, які купили цей товар, також купили:

1 other products in the same category: