Зволожувальний гель Skin EssentiA® AVST Gel

1 593 грн.

-293 грн.

1 300 грн.

Ціну знижено!

Зволожувальний гель AVST містить найменшу, з усієї серії AVST, концентрацію вітамінів А і С, тому може використовуватись як перший крок перед  подальшим застосуванням продуктів ступеневої серії AVST. Формула гелю базується на воді. Заспокоює чутливу, почервонілу і подразнену шкіру. Після використання шкіра стає сяючою і свіжою.

Основні складові:

  • Retinyl Palmitate (вітамін A)/ретінілпальмітат
  • Ascorbyl Palmitate (вітамін C)/аскорбілпальмітат
  • Tocopheryl Acetate (вітамін E)/токоферолу ацетат
  • Beta-Carotene/ Бета-каротин
  • Рantenol (провітамін B5)/ Пантенол

Властивості продукту:

  • Гель AVST охолоджує та має заспокійливу дію.
  • Містить характерний для продуктів Environ вміст вітамінів А, С і Е,  які, як відомо, беруть участь у боротьбі з вільними радикалами і допомагають покращити зовнішній вигляд шкіри.

Тип шкіри:

Може використовуватись для будь-якого типу шкіри, особливо рекомендовано для осіб, які тільки розпочинають використання продуктів Environ, а також для жирної шкіри, яка погано сприймає використання кремів.

Спосіб використання:

Після попереднього, належного очищення та тонізування шкіри за допомогою продуктів Environ, нанести гель на обличчя, шию та зону декольте. Використовувати вранці та ввечері.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ,  ЩОДО ПЕРЕБУВАННЯ НА СОНЦІ:

Продукт не містить сонцезахисних фільтрів, тому під час використання цього гелю додатково застосовуйте сонцезахисні продукти RAD і уникайте впливу сонячних променів.

Додаткова інформація:

Чутлива шкіра: перш ніж перейти на вищий рівень і починати використовувати AVST 1, необхідно використати принаймні 2 упакування цього гелю.

Суха шкіра: після нанесення гелю AVST радимо використовувати Крем Супер Зволожувач (Intensive Super Moisturiser) з інтенсивної серії.

Гель AVST можна використовувати перед нанесенням інших кремів з серії AVST для додаткового зволоження при сухому кліматі.

Термін придатності:

запакований продукт: 18 місяців
після відкриття: 10 – 12 тижнів

Об’єм: 50 мл

Склад: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Polysorbate 20, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Triethanolamine, Beta-Carotene, Disodium EDTA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Zea Mays (Corn) Oil, Sucrose, Gelatin.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Об'єм: 50 мл

13 other products in the same category: