Компактна мінеральна пудра Jane Iredale PurePressed SPF 20

$64.00

-$9.00

$55.00

РОЗПРОДАЖ! ПРОДУКТ В СТАРОМУ УПАКУВАННІ!

Компактна мінеральна основа, яка є трохи прозорішою і більш матовою, ніж сипкі основи. Пропонується у холодному (рожевому), теплому (жовтому) і нейтральному відтінках. Виготовлена з мікронізованих мінералів, не містить синтетичних речовин та жирів, невагома. Водостійка протягом 40 хв. Є одночасно основою, пудрою, коректором і сонцезахисним засобом широкого спектру дії з SPF 20 UVB/UVA.

Містить антиоксиданти Pine Bark Extract і Pomegranate Extract (потужний антиокседант, який нейтралізує шкідливу дію ультрафіолетового випромінювання). Містить екстракти морських водоростей, які живлять зрілу шкіру, заспокоюють чутливу шкіру, запобігають втраті вологи і нейтралізують шкідливу дію ультрафіолетового випромінювання. Маскує почервоніння, дрібні зморшки і розширені пори.

Запакована у багаторазову пудреницю з  анодованого алюмінію, який легко піддається переробці. У процесі анодизації вивільняється дуже мала кількість токсинів і практично не беруть участь важкі метали. Доступна також у багаторазових пудреницях, виготовлених із 100% переробленої пластмаси.

Основні складники:

Діоксид титану – визнаний FDA як одна із двох активних речовин фізичного сонцезахисту, допомагає заспокоїти запалення, забезпечує покриття і колір.

Оксид цинку – визнаний FDA як одна із двох активних речовин фізичного сонцезахисту, допомагає заспокоїти запалення, має антибактеріальну дію.

Бор нітрид – зв'язує, розгладжує, розсіює світло.

Екстракти морських мінералів – планктону і морських водоростей – заспокоюють, живлять, допомагають зволожувати.

Екстракт граната –  захищає, нейтралізує шкідливу дію УФ променів.

Рекомендовані інструменти:

пензель The Handi Brush або спонж Flocked Sponge

Об'єм: 9,9 г.

Термін придатності: 24 місяці з моменту відкриття упаковання.

Фільтр SPF 20

13 other products in the same category: