Увага: остання штука!

Компактна мінеральна пудра Jane Iredale PurePressed SPF 20 (змінний блок)

$56.00

-10%

$50.40

УВАГА! Пластикове зовнішнє упакування акційних продуктів мають незначні подряпини та потертості, але самі продукти не пошкоджені та знаходяться в ідеальному стані.

Компактна мінеральна основа, яка є трохи прозорішою і більш матовою, ніж сипкі основи. Пропонується у холодному (рожевому), теплому (жовтому) і нейтральному відтінках. Виготовлена з мікронізованих мінералів, не містить синтетичних речовин та жирів, невагома. Водостійка протягом 40 хв. Є одночасно основою, пудрою, коректором і сонцезахисним засобом широкого спектру дії з SPF 20 UVB/UVA.

Містить антиоксиданти Pine Bark Extract і Pomegranate Extract (потужний антиокседант, який нейтралізує шкідливу дію ультрафіолетового випромінювання). Містить екстракти морських водоростей, які живлять зрілу шкіру, заспокоюють чутливу шкіру, запобігають втраті вологи і нейтралізують шкідливу дію ультрафіолетового випромінювання. Маскує почервоніння, дрібні зморшки і розширені пори.

Змінний блок запаковано в прозоре упакування. Блок призначений для використання з багаторазовими пудреницями, виготовленими зі 100% переробленої пластмаси.

puder prasowany - kolory.jpg

Основні складники:

Діоксид титану – визнаний FDA як одна із двох активних речовин фізичного сонцезахисту, допомагає заспокоїти запалення, забезпечує покриття і колір.

Оксид цинку – визнаний FDA як одна із двох активних речовин фізичного сонцезахисту, допомагає заспокоїти запалення, має антибактеріальну дію.

Бор нітрид – зв'язує, розгладжує, розсіює світло.

Екстракти морських мінералів – планктону і морських водоростей – заспокоюють, живлять, допомагають зволожувати.

Екстракт граната –  захищає, нейтралізує шкідливу дію УФ променів.

Рекомендовані інструменти:

пензель The Handi Brush або спонж Flocked Sponge

Метод нанесення пудри:


Об'єм: 9,9 г.

Термін придатності: 24 місяці з моменту відкриття упакування.

9 other products in the same category: