Пілінг Environ LACM 1

$52.00

Низькоконцентрований холодний пілінг зі спеціальною, кремовою формулою, що містить низький рівень pH. Номер в назві вказує на дозування молочної кислоти в пілінгу, тобто,  LACM 2 містить більшу дозу молочної кислоти ніж LACM 1.

Основні складові:

  • Молочна кислота

Властивості продукту:

  • Серія легких пілінгів не порушує цілісності поверхні шкіри.
  • Система пілінгів LACM допомагає покращити колір та текстуру шкіри з нерівним кольором і пошкодженнями від сонця.
  • Завдяки серії пілінгів LACM, текстура та зовнішній вигляд шкіри зі схильністю до акне виглядає більш очищеною і сяючою.

Спосіб використання:

В залежності від стану шкіри, косметолог повинен визначити кількість шарів і тривалість процедури. Під час самостійного застосування дотримуйтесь вказівок лікаря та інструкції Environ.

Після підготування шкіри, нанести LACM рівномірно розподіливши на обраних загрубілих ділянка шкіри, які потребують професійного догляду. Накладати пілінг необхідно хрестоподібними рухами за допомогою пензля, з метою отримання рівномірного нанесення.

Залишити продукт на 10-20 хвилин, в залежності від стану шкіри, що потребує догляду. Нанести нейтралізатор з метою нейтралізації пілінгу та усунути зволоженим компресом.

Типи шкіри:

Рекомендовано до використання особам зі шкірою, що має сонячні пошкодження, зморшки, видимі ознаки старіння, а також для проблемної шкіри.

Термін придатності:

Невідкритий продукт: 36 місяців
після відкриття: 10-12 тижнів

Об’єм:   25 мл, в скляній банці

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ,  ЩОДО ПЕРЕБУВАННІ НА СОНЦІ:

Продукт не містить сонцезахисних фільтрів. Під час його застосування необхідно використовувати сонцезахисний фільтр RAD, уникати перебування на сонці під час та тиждень після використання продукту.

Рекомендації/Додаткова інформація:

  • Пілінг може використовуватись як на окремих ділянках шкіри, так і наноситись на  ціле обличчя, в залежності від стану шкіри.
  • Кремовий пілінг також може використовуватись на поверхні тіла.
  • Процедура пілінгу повинні виконуватись тільки навченими професіоналами або лікарями, які пройшли навчання в Environ.