Gold Roll-Cit + HA Intensive Hydrating Serum

8 181 грн.

Замість 10 881 грн.

Roll-Cit%20Gold.jpg

Gold Roll-Cit - це преміум інструмент з позолоченої хірургічної сталі для проведення процедури мікронідлінгу шкіри. Roll-Cit цілком безпечний для самостійного використання в домашніх умовах.

Навіщо потрібен Roll-Cit?

Прилад має 260 голок, довжиною 0,2 мм, завдяки яким, обережно та безболісно створює канали в роговому шарі шкіри. Роговий шар - це найбільший бар'єр для активних речовин, що містяться в кремах. Для отримання найкращих результатів від використання кремів, необхідно механічно створити канали в роговому шарі для кращого їх проникнення в глибокі шари шкіри.

Чи довжини голок вистачить для товстої шкіри та чи не пошкодять голки тонку шкіру?

Довжина голок Roll-Cit була розроблена та всебічно досліджена на основі багатолітніх випробувань та тестів. Процедура мікронідлінгу з Gold Roll-Cit не викликає кровотечі, а мікроканали регенеруються протягом 8 годин сну. Кінці голок розроблені в такий спосіб, що не дряпають та не розривають шкіру, а тільки обережно та безболісно роблять мікроканали в шкірі для кращого проникнення активних компонентів.

Чи дешеві версії роликів, що доступні на ринку, можуть замінити Roll-Cit від Environ?

Компанія Environ була першопрохідцем в створенні приладу для мікронідлінгу, провели багаторічні дослідження і випробування, винайшли ідеальну довжину голок та найкращі матеріали. Доктор Фернандес, завдяки своїй праці пластичним хірургом, мав унікальну можливість проводити дослідження своїх винаходів доктор тестує на собі і тільки потім запускає у власне сучасне виробництво. Завдяки всім цим факторам, компанія Environ гарантує якість та ефективність своїх винаходів та несе повну відповідальність за результат використання. Якість інших дешевших приладів  не відома, але з відгуків клієнтів, що спробували такі прилади ми чули наступне: голки пошкоджують шкіру залишаючи сліди, голки гнуться та кришаться, інструмент окислюється, біль під час застосування. Тому рекомендуємо використовувати прилади, що пройшли всебічні дослідження та являються безпечними для шкіри.

Протипоказання:

Хвороби шкіри такі, як: розація, екзема, псоріаз, актинічний кератоз, недіагностовані або підозрілі родимки і фіброми, герпес, рак шкіри, вірусні, бактеріальні або грибкові дерматози.

Рекомендації:

Для запобігання ймовірності виникнення ретиноїдних реакцій, перед початком використанням Roll-Cit, рекомендується використання догляду продуктами з серії Skin Essentia AVST.

Спосіб застосування:

Застосовувати щоденно ввечері на очищену шкіру. Більш детальну інформацію надасть наш консультант.

Користь від використання:

- Стимулює потовщення шкіри, що сприяє омолодженню, покращенню пружності на еластичності шкіри
- Зменшує зморшки
- Підвищує стійкість шкіри до впливу УФ-випромінювання
- Зменшує пігментацію

Рекомендовані продукти:

- Focus Hydrating Serum (обличчя, шия, зона декольте)
- Focus Frown (заповнює мімічні зморшки)
- Retinol 1, 2 (обличчя, шия, зона декольте)
- Body Enhanced EssentiA Oil (обличчя, шия, зона декольте), тіло (пружність, еластичність, потовщення)

Специфікація продукту:

Матеріал: позолочена хірургічна сталь
Кількість голок: 260
Довжина голки: 0,2 мм

HA%20Serum.jpg

Висококонцентрована сироватка HA Intensive Hydrating Serum чудово зволожує шкіру. Завдяки поєднанню мікронідлінгу і сироватки можна, безінвазійним методом, досягти видимого покращення текстури шкіри та зменшення видимих ознак старіння. Зменшує зморшки, покращує пружність шкіри та зволожує її.

Властивості продукту:

Допомагає збільшити рівень зволоження, розгладити та наповнити шкіру. Містить високомолекулярну гіалуронову кислоту, яка як білок, може вмістити в собі води до 1000 разів більше своєї ваги.  Цей компонент відіграє важливу роль в процесі старіння шкіри, коли кількість його в шкірі поступово вичерпується. Гіалуронова кислота природно присутня в організмі людини (найбільше в шкірі).

Для кого?

- Суха шкіра
- Зморшки
- Втрата еластичності шкіри
- Втрата пружності шкіри

Результат після застосування:

- Добре зволожена шкіра
- Підтягнутий овал обличчя
- Зменшення зморшок
- Свіжий колір обличчя

Спосіб використання:

Наносити двічі на день на попередньо очищену та тонізовану шкіру відразу після процедури мікронідлінгу за допомогою пристрою Roll-CIT або мобільного пристрою DF. Після застосування сироватки ми рекомендуємо використовувати щоденний крем для догляду за шкірою Skin Essentia або Youth Essentia.

Додаткова інформація:

Сироватку HA Intensive Hydrating Serum створено спеціально для застосування в поєднанні з косметичним роликом Environ Cosmetic Focus-CIT™ або Environ Cosmetic Roll-CIT®, а також з Mobile DF.

Для покращення процедури можна зміщати сироватку HA Intensive Hydrating Serum з улюбленим зволожувальним кремом Environ з вітаміном A.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри.

Термін придатності:
запакований продукт: 12 місяців
після відкриття: 10 – 12 тижнів


Об’єм:  30 мл


Склад: Aqua (вода), Butylene Glycol, Gliceryn, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Hydroxypropyl Guar, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sodium Phosphate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Phenoxyethanol.

17 other products in the same category:

Вміст упакування