Тільки Online

Даного товару немає в наявності


Повідомте, коли з'явиться

Компактна пудра SPF 20 Jane Iredale (MINI)

$11.00

Компактна мінеральна основа, яка є трохи прозорішою і більш матовою, ніж сипкі основи. Пропонується у холодному (рожевому), теплому (жовтому) і нейтральному відтінках. Виготовлена з мікронізованих мінералів, не містить синтетичних речовин та жирів, невагома. Водостійка протягом 40 хв. Є одночасно основою, пудрою, коректором і сонцезахисним засобом широкого спектру дії з SPF 20 UVB/UVA.

Містить антиоксиданти Pine Bark Extract і Pomegranate Extract (потужний антиокседант, який нейтралізує шкідливу дію ультрафіолетового випромінювання). Містить екстракти морських водоростей, які живлять зрілу шкіру, заспокоюють чутливу шкіру, запобігають втраті вологи і нейтралізують шкідливу дію ультрафіолетового випромінювання. Маскує почервоніння, дрібні зморшки і розширені пори.

Основні компоненти:

Діоксид титану – визнаний FDA як одна із двох активних речовин фізичного сонцезахисту, допомагає заспокоїти запалення, забезпечує покриття і колір.

Оксид цинку – визнаний FDA як одна із двох активних речовин фізичного сонцезахисту, допомагає заспокоїти запалення, має антибактеріальну дію.

Бор нітрид – зв'язує, розгладжує, розсіює світло.

Екстракти морських мінералів – планктону і морських водоростей – заспокоюють, живлять, допомагають зволожувати.

Екстракт граната –  захищає, нейтралізує шкідливу дію УФ променів.

Рекомендовані інструменти:

пензель The Handi Brush або спонж Flocked Sponge

Об'єм: 1,8 г.

Термін придатності: 24 місяці з моменту відкриття упаковання.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF 20
Об'єм: 1,8 г

8 other products in the same category: