Сироватки від пігментації Mela-Fade Serum System A + B

2 916 грн.

Пігментація – це розповсюджена косметична проблема шкіри, що може впливати на почуття власної гідності. Serum System Vita-Botanical Mela-Fade містить унікальну комбінацію спеціалізованих інгредієнтів, які ефективно усувають пігментацію та видимі сонячні пошкодження шкіри.

SERUM A:
• Biobenefity - екстракт з листя артишоку. Активна речовина в екстракті артишоку, сповільнює вироблення меланоцитів та гальмує їх проліферацію, захищаючи шкіру від старіння та пігментації.

• Princess Care - екстракт з герані робертової, що бореться з фотостарінням, посилює захист базальної мембрани і знижує вироблення меланіну, сприяє зменшенню вікових плям.

• Доведено, що α-гідроксикислоти (AHA) такі, як молочна кислота ефективно усувають пігментні зміни шкіри такі, як хлоазма, плями «lentigo» та пост-запальна гіперпігментація.
 
SERUM B:
• Пантенол - необхідний компонет для правильного функціонування епітелію. Зволожує роговий шар шкіри,  знижує рівень транцепірмальної втрати води, утримуючи шкіру м'якою та еластичною, а також має протизапальну дію.

• Alpiniawhite – екстракт з насіння Alpinia Katsumadai Hayata, що гамує створеня меланіну в клітинах.
 
• Clairju – екстракт з плодів сливи - пригнічує фагоцитотичний ефект кератиноцитів, які відповідає за поглинання меланіну з меланосом.
 
• Neem Leaf Liquid B – екстракт з листя дерева Neem. Запобігає винекненню пігментації та робить шкіру більш чистою та променистою.
 
• Екстракт сакури (японської вишні) - ригнічує вивільнення гістаміну, який стимулює меланоцити до виробництва меланіну.
 
• Екстракт з Honeybush (циклопія) - антиоксидант, що захищає шкіру від зовнішніх стресових факторів, які стимулюють меланогенез.

Об'єм: 2 ємності A i B з дозатором, об'ємом 30 мл.

Спосіб використання:

Увага: Serum System Mela-Fade A i B може застосовуватись на будь-якому етапі вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™.
• Після попереднього та грунтовного очищення шкіри.

Примітка: Якщо Ви використовує Roll-CIT, рекомендовано зробити мікропроколювання епітелію перед застосуванням препаратів.
• Спочатку нанесіть Mela-Prep Lotion на темні ділянки шкіри.
• Після чого, змішай однакову кількість Serum A i Serum B  на долоні, легко вмащуйте в ділянку шкіри з пігментацією.

Примітка: застосовувати сироватки 2 рази на день: вранці та ввечері.
• Нанесіть Інтенсивний крем C-Boost на все обличчя або ділянку шкіри з інтенсивною пігментацією, після чого звстосуйте зволожувальний крем  Environ з вітаміном А та сонцезахисного крему RAD SPF15.

УВАГА
Продукт не містять сонцезахисних фільтрів, у зв'язку з чим рекомендовано постійно застосовувати сонцезахисний крем RAD SPF15. Уникати контакту с очима. В разі потрапляння продукту в очі, промити холодною водою.

Термін придатності:
Вісімнадцять (18) місяців. Після відкриття упакування, використати протягом 10-12 тижнів. Зберігати продукт в холодному темному місці, та захищати від потрапляння світла та повітря. Не переливати.

Склад SERUM A:
Aqua (Water), Butylene Glycol, Sodium Citrate, Glycerin, Lactic Acid, Niacinamide, Geranium Robertianum (Herb Robert) Extract, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Xanthum Gum, Disodium EDTA.

Склад SERUM B:
Aqua (Water), Butylene Glycol, Sorbitol, Panthenol, Hydrolyzed Prunus Domestica (Plum),   Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Cyclopia Maculata (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Cyclopia, Subternata (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Prunus Yedeonsis (Yoshino Cherry) Leaf Extract, Alpinia Katsumadai (Ginger Lilies) Seed Extract, Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract, Xanthum Gum, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Sulfite.

Фільтр SPF ні
Об'єм: 2х30 мл
Термін придатності 07.2020

Клієнти, які купили цей товар, також купили:

3 other products in the same category: