Увага: остання штука!

Гель Colostrum Focus Care™ Comfort+

$72.00

Гель Colostrum містить високу концентрацію colostrum (молозиво великої рогатої худоби), насичений вітамінами та антиоксидантами склад: зелений чай, вітамін С і Е. Colostrum підтримує імунітет шкіри, а також захищає від зовнішніх та внутрішніх чинників стресу, завдяки чому шкіра стає м’якою, гладкою та захищеною.

Colostrum (молозиво) - це перше молоко, що виробляється у всіх ссавців та з яким мати передає імунітет дитині. Bovine colostrum має подібні до молозива людини властивості та може бути добутий у великій кількості. Його використовують для лікування різних порушень організму. Він має імуностимулюючі властивості, містить фактори росту та багато біологічно активних речовин, необхідних для протидії старіння організму.

Cimicifuga – рослинний екстракт з Cimicifuga Racemosa. Використовувався індійцями північноамериканськими і завдяки її властивостям був внесений до Pharmacopeia в США (книга зі списком ліків та їх описів) як компонент з протизапальною дією. Забезпечує заспокійливу та антибактеріальну дію, загоює подразнення.

Дослідження показали, що місцеве застосування листя зеленого чаю або його екстракту сповільнює старіння. Поліфеноли, що знаходяться в зеленому чаї, мають сильні антиоксидантні властивості, а також покращують стан шкіри та відновлюють її після сонячних пошкоджень. Epigallocatechin gallate – один з активних компонентів зеленого чаю, що відновлює шкіру ззовні та зсередини, може застосовуватись місцево або перорально.

Вітамін C (аскорбінова кислота) – жиророзчинна форма Вітаміну С. Дослідження показали, що це антиоксидант, що захищає від шкідливого впливу вільних радикалів, а також зменшує видимі ознаки старіння.

Вітамін Еце найбільш численний ліпофільний антиоксидант в шкірі людини. Дія UV випромінювання та озон зменшують кількість вітаміну Е в шкірі, особливо в епідермісі. Концентрація вітаміну Е в шкірі зменшується з віком. Після місцевого застосування, вітамін Е накопичується не тільки в клітинних мембранах, але і в позаклітинній матриці ліпідного шару, створюючи антиоксидантний захист, необхідний для підтримки здорової шкіри. Вітамін Е відіграє важливу роль у фотосинтезі, запобігаючи впливу шкідливого ультрафіолетового випромінюванню та його необоротним ефектам.

Лавандова олія – заспокоює шкіру та не викликає подразнень.

Починати застосування гелю Colostrum можна на будь-якому етапі вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™, якщо шкіра має подразнення та чутливість до дії вільних радикалів (забруднення, паління, різка зміна температури)

Спосіб використання:

1. Після попереднього та ґрунтовного очищення, тонізування шкіри, нанести Гель Colostrum на обличчя, шию, зону декольте чи інші чутливі місця.

2. Нанести рекомендований зволожувальний крем Environ на основі Вітаміну A.

3. Використовувати вранці або/і ввечері.

Environ рекомендує споживачам з надвисоким рівнем чутливості шкіри, змішувати Гель Antioxidant з Гелем Colostrum та використовувати цю суміш, як денний захисний крем, для покращення загального стану шкіри.

Увага!

Продукт не містить SPF-фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем.

Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

Термін придатності: 6 місяців. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.

Об'єм: 30 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

Склад: Aqua (woda), Colostrum, Pentylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Tocopherol Acetate, Xanthum Gum, Sodium Hydroxide, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hydroxypropyl Guar, Helianthus Annuus (Sun ower) Seed Oil, Epigallocatechin Gallate, Disodium EDTA, Alcohol, Ethylhexylglycerin, Rosmarinus Of cinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Maltodextrin, Tocopherol, Linalool, Limonene.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF ні
Об'єм: 30 мл

Клієнти, які купили цей товар, також купили:

1 other products in the same category: