Моделюючий гель для тіла Body Profile

$72.00

Моделюючий гель Body Profile містить рослинні екстракти, які ущільнюють і кондиціонують шкіру з нерівною структурою. Гель допомагає покращити метаболічні процеси, що сприяє спаленню жирових клітин, усуває целюліт. Регулярне використання сприяє вирівнюванню та покращенню пружності шкіри.

Властивості продукту:

  • Сприяє ущільненню шкіри, робить її більш зволоженою і надає їй молодшого вигляду.
  • Делікатно зволожує шкіру, надає їй гладкого, шовковистого вигляду.
  • Відновлює шкіру.
  • Усуває прояви целюліту.

Спосіб використання:

Після очищення шкіри, нанести гель рівномірним шаром, після чого використати обраний продукт для тіла Environ. Застосовуй на обраних ділянках шкіри, наприклад: стегна, сідниці, руки і живіт. Уникати застосування в зоні декольте та бюсту. Вранці та ввечері.

Додаткова інформація:

  • Для прискорення та максимізації ефекту, рекомендовано використовувати гель в поєднанні з Олією для тіла/Олією EssentiA або Лосьйоном Derma-Lac, а також з косметичними роликами Roll-CIT® Environ або Roll-CIT® для тіла.
  • Можна робити обгортання тіла, після нанесення Гелю для тіла Body Profile, два рази на тиждень. Тривалість процедури 20-30 хвилин.
  • Для підсилення ефекту, необхідно збільшити циркуляцію крові на проблемних ділянках шкіри за допомогою спеціальної губки, після чого застосувати гель для тіла Body Profile.

Для збереження та покращення результатів, необхідно вести здоровий спосіб життя, який базується на правильному, різноманітному харчуванні та регулярних заняттях спортом.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри.

Термін придатності:

запакований продукт: 12 місяців
після відкриття: 10 – 12 тижнів

Об’єм: 100 мл.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Об'єм: 100 мл

7 other products in the same category: