Прищі – не проблема! Cекрети ефективного догляду за проблемною шкірою.

Прищі – не проблема! Cекрети ефективного догляду за проблемною шкірою.

Прищі – це найбільш надокучлива проблема підлітків. Вигляд шкіри впливає на самопочуття та оцінку спільноти. Нічого дивного, що ми шукаємо різноманітні способи, щоб позбутися їх. Прищі з'являються в період дозрівання особи в зв'язку з надмірним виробництвом андрогенів в організмом, що впливають на підвищення кількості жирових виділень з залоз. Таким чином, створюється ідеальне середовище для появи забруднених пор та розвитку прищів і вугрів. В такій ситуації порушується нормальне злущення епітелію та відновлення шкіри.

❗Коли необхідно розпочинати догляд за шкірою?

Найкращим часом для початку догляду є перша поява виділень надмірної кількості шкірного сала. Це той самий момент, коли необхідно обрати ефективний і безпечний догляд за шкірою. Серія B-ACTIVE від Environ це продукти, що рекомендовано для жирної шкіри з висипанням. Компоненти, що містяться в складі продуктів цієї серії мають протизапальну дію, легко злущують відмерлі клітини шкіри, підвищують імунітет шкіри, а також пришвидшують відновлення клітин шкіри.

❗Як доглядати за шкірою?

В догляді за проблемною шкірою, необхідно сконцентрувати увагу на очищенні, відлущені, відновленні та захисті шкіри від сонячного впливу.

Правильне, щоденне очищення шкіри – це основа в боротьбі з прищами. Дозволяє усунути шкірне сало, що накопичується навколо волосяних фолікулів. Інновація в процесі очищення - це трифазне очищення шкіри.

Kрок 1 Sebuprep – олія для попереднього очищення шкіри.

Жирна олія усуває забруднення? Так, це можливо! Поєднання мінеральних олій з саліциловою кислотою та емульгатором розчиняють відмерлі клітини шкіри та надають антибактеріальну дію.

Kрок 2 Sebumask

Багатофункціональна маска, базовим компонентом якої є порцелянова глина, яка сприяє делікатному звуженню пор та постачає шкірі багато мікроелементів.

Крок 3 Sebuwash

Гель для очищення обличчя, що містить делікатні очищувальні компоненти та олію чайного дерева. Після застосування гелю шкіра стає чистою та зволоженою.

Злущення (пілінг) проблемної шкіри має бути легким, щоб не пошкодити гідроліпідний шар шкіри. Для проблемної шкіри краще використовувати легкий кислотний пілінг Environ LACM 1, який підходить для делікатного та багаторазового злущення епітелію. Для щоденного, домашнього, догляду можна застосовувати тонік Sebutone, який пом'якшить та усуне відмерлі клітини епітелію.

❗Відновлення – це ще один секрет ефективного догляду за проблемною шкірою. Правильно очищена, легко злущена шкіра має отримати поживні компоненти, що нормалізують роботу залоз і процес злущення епітелію, а також зволожують шкіру.

Особам з жирною шкірою та висипанням, рекомендуємо використовувати Environ Sebugel A. Цей унікальний продукт містить молозиво (компонент натурального походження), що має підтверджену відновлювальну дію, а також антибактерійну та антисептичну дію.