SKIN ANTIOXIDANT - 60 капс.

$49.00

SKIN ANTIOXIDANT – це біодобавкa до харчування, які забезпечують антиоксидантний захист. Захищають шкіру від UV випромінювання. Продукт особливо рекомендовано для осіб, що палять, мають фотопошкодженнями шкіри, або наражаються на шкідливий вплив зовнішнього середовища.

Подібно до рослин, наша шкіра потребує антиоксиданти на протязі всього року, які охороняють її від надмірного впливу UV променів та шкідливого впливу середовища. В день та вночі наша шкіра наражається на вплив штучного та природного світла. Skin Antioxidant (60 капсул та 14 капсул) – це денна порція поживних компонентів, які допомагають захистити шкіру ззовні, при цьому зберігаючи її молодий та здоровий вигляд.

Природа створила безліч кольорів для їжі, яку ми споживаємо і, які захищають овочі та фрукти від пошкодження. Поживні речовини, що походять з рослин, збагачені додатковими вітамінами та стали досконалим доповненням антиоксидантних кремів, що застосовуються ззовні. Синергетичний ефект зовні і всередині значно збільшує захист від пошкоджень шкіри за допомогою UV-променів і знижує ризик передчасного старіння шкіри.

Skin Antioxidant містить сім ключових поживних компонентів рослинного походження:

- Лютеїн присутній в зелених овочах, таких як капуста, шпинат і броколі.

- Куркума довга відповідає за жовтий відтінок куркуми, гірчиці, кукурудзи і жовтий перець.

- Екстракт чорниці добувають з фіолетово-синьої ягоди, багатої на антоцианідіни і проантоціанідіни.

- Бета-каротин є рослинною формою і попередником вітаміну А, знаходиться в моркві, солодкій картоплі і гороху.

- Екстракт виноградних кісточок отримують з червоного винограду, є червоно-коричневого кольору.

- Лікопін дає червоний колір томатам і арбузам.

- Екстракт зеленого чаю є прекрасним компонентом зеленого кольору, що знаходиться в чаю, кремах для догляду за шкірою та біо добавках.

1 капсула містить:

%NRV

Betacarotene

2.5mg -

equivalent to vitamin A

417μg RE 52

Bilberry fruit

5mg -

Curcumin root

12.5mg -

Grapeseed extract

25mg -

Green tea extract

12.5mg -

Lutein

4mg -

Lycopene

2mg -

NRV = Nutrient Reference Value
RE = Retinol Equivalent

INGREDIENTS: bulking agents: cellulose, tri-calcium phosphate; hydroxypropylmethyl cellulose (capsule shell), lutein prep (lutein 10%, corn starch, modified starch, glucose, antioxidant: dl-alpha-tocopherol, sodium ascorbate), betacarotene (from Dunaliella salina algae), grapeseed (Vitis vinifera) extract (95%OPC), lycopene prep (lycopene 10%, corn starch, modified starch, glucose, antioxidant: dl-alpha-tocopherol, sodium ascorbate), green tea (Camellia sinensis) extract (30% polyphenols), turmeric (Curcuma longa) dried root powder, anti-caking agent: silicon dioxide, bilberry (Vaccinium myrtillus) dried fruit powder, anti-caking agent: magnesium stearate

Suitable for vegetarians and vegans.

Об'єм: 60 капсул

Аксесуари

5 other products in the same category: