SKIN OMEGAS + Advanced Nutrition Programme

$44.00

SKIN OMEGAS + Advanced Nutrition Programme 60 kaps.

SKIN OMEGAS +  з додатковим вмістом вітаміну А - це відмінне доповнення до основного догляду за шкірою. Містить оптимальний рівень EPA (Omega3) та GLA зроблена з олії енетори. Вітамін A є головним та найважливішим  компонентом для здоров'я шкіри.

SKIN OMEGAS +  містить компоненти найвищої якості, клінічно досліджені omega 3 з EPAX, від провідного світового постачальника, що має сертифікат Friend of the Sea та відомий своєю високою якістю та інноваційними технологіями.

Тип шкіри: Шкіра суха, чутлива, проблемна, має запальні процесии ( вугрі, дерматози, псоріаз, екзема, атопічний дерматит).

Властивості:

- Зволожує шкіру

- Зменшує запалення

- Захищає від UV випромінювання

- Стимулює вироблення колагену

- Стимулює вироблення еластину

- Наповнює шкіру на робить її еластичною

- Зменшує зморшки

- Сприяє створенню нових клітин шкіри

- Сприяє відновленню клітин

- Посилює захист від впливу зовнішнього середовища

- Ущільнює шкіру

- Стимулює кровообіг

- Збалансовує роботу сальних залоз

- Посилює опірність шкіри

- Зменшує вироблення меламіну

Компоненти: Олія з риби, Капсула (риб'ячий желатин і гліцерин), олія енотери, антиоксидант: D-альфа-токоферол, вітамін А (сахароза, гуміарабік, кукурудзяний крохмаль, ретінілпальмітат, трикальцийфосфат антиоксидант: DL-альфа-токоферол).

Не містить: молочних продуктів, дріжджів, штучних барвників або ароматизаторів, інгредієнтів, що містять глютен.

Інформація про продукт

2 капсули містять:

 

кількість

% EC RDA

Вітамін A 400iu

120µg RE

15

Олія з риби

1140mg

 -

            OMEGA 3

 

 

            EPA

356mg

 

            DHA

238mg

 

Олія енотери

594mg

 -

            OMEGA 6

 

 

            GLA

50mg

 

RDA= Рекомендована денна норма
RE = еквівалент ретинолу

Чим відрізняється наша Omegas+ від інших?

Вища концентрація. Skin Omegas + містить більше omega 3 (EPA i DHA) в одній капсулі ніж інші продукти, що доступні на ринку.

Баланс. Деякі продукти конкурентів, можуть мати більшу концентрацію omega 6 (GLA). Співвідношення омега-3 і омега-6 є предметом численних дискусій. Зазвичай наша дієта містить більшу кількість омега-6, ніж омега-3, тому ми повинні приймати добавки з меншою кількість омега 6. Skin Omegas + містить лише невелику кількість омега-6 (GLA) для підтримки балансу цих компонентів.

Призначена для жінок. Omega 6 в Skin Omegas+ виступає у вигляді олії з енотери (EPO). Згідно результатів досліджень, EPO має додаткову користь для жінок, завдяки зниженню передменструального синдрому.

Догляд за шкірою. Skin Omegas+ це біодобавка для краси шкіри. Вітамін А, що знаходиться в Skin Omegas+, дозволяє зберігати привабливий та здоровий вигляд шкіри. Біодобавки інших виробників не містять вітамін A.

Корисно для тебе та не шкодить навколишньому середовищу. Фірма Advanced Nutrition Programme приділяє увагу якості компонентів, використаних для виробництва добавок, а також способу отримання рибного жиру. Skin Omega+ містить компоненти найвищої якості, клінічно досліджені omega 3 з EPAX, провідного світового постачальника, що дбає про якість та чистоту компонентів.

Немає жодних маркетингових прийомів. Усі інші марки додають omega 9 до своїх продуктів. Омега-9 у порівнянні з омега-3 і 6 не класифікується як незамінна жирна кислота. Це тому, що може утворюватись в організмі з ненасичених жирних кислот. Гарним її джерелом є оливкова олія. Різні фірми додають omega 9 для маркетингових цілей. В Skin Omegas+  навпаки виділяється більше місця для Omegа 3.

Спосіб використання: 2 капсули на день під час їжі або згідно рекомендацій лікаря. Продукт не може використовуватись як замінник харчування і здорового способу життя. Не рекомендовано перевищувати денну норму.

Увага! Якщо Ви перебуваєте під наглядом лікаря, будь-ласка, перед використанням проконсультуйтеся з ним. Слід з обережністю застосовувати з антикоагулянтами, такими як гепарин, варфарин або Coumadin. Зберігати при температурі нижче  25 ° C  та в недоступному для дітей місці. Під час зберігання продукт повинен знаходитись в герметично закритому упакуванні та зберігатись в прохолодному, сухому місці позбавленого вологи (ці чинники можуть вплинути на якість продукту).

 

Тип шкіри: суха, чутлива, проблемна шкіра с висипанням

5 other products in the same category: