Тільки Online

Сироватка Retinol 1 Focus Care Youth+

2 760 грн.

Serum Retinol 1-3 містить високу концентрацію вітаміну А. Призначений для проблемної шкіри та шкіри з ознаками старіння. Повертає їй здоровий та красивий вигляд.

КОРИСТЬ ВІТАМІНУ А

Вітамін А відомий своєю властивістю нормалізації стану шкіри – є базою для нормальної та здорової шкіри, а також її правильно функціонування.

Вітамін А – є необхідним складовим для всіх шарів шкіри, підтримує здоровий вигляд шкіри.

Вітамін А бере участь в синтезі здорового колагену та еластину, що дозволяє зробити шкіру більш гладкою та підтягнутою.

Вітамін А підтримує діяльність зволожувальних чинників  - підтримує правильне функціонування бар'єрів шкіри, завдяки чому вона стає наповненою та зволоженою.

Вітамін А сприяє ефективному усуненню пігментації – нормалізує виробництво пігменту в шкірі, тим самим надаючи їй здорового та рівномірного кольору.

Вітамін А є незамінним компонентом у боротьбі з проблемами шкіри – збалансовує роботу сальних залоз, завдяки чому нормалізується виділення шкірного сала.

Вітамін А підтримує імунітет шкіри.

Спосіб використання:

Serum Retinol 1 може бути додано до щоденного догляду за шкірою, у випадку коли шкіра вже звикла до використання вітаміну А в середній та високій концентрації.

1. Ретельно очистити та тонізувати шкіру косметикою Environ.

2. Нанести на шкіру, додавши одне натиснення сироватки Serum Retinol 1 до зволожувального крему з вітаміном А.

3. Застосовувати щовечора.

Для чутливої шкіри рекомендовано поступове збільшення кількості сироватки до досягнення максимальної дози – 1 натиснення. Застосовувати щоденно ввечері.

Альтернативний спосіб використання: нанести сироватку Retinol 1 на всю поверхню обличчя перед нанесенням зволожувального крему. Застосовувати щоденно ввечері.

Використайте 2-4 упакування сироватки Retinol 1 після чого перейдіть на вищий рівень Retinol 2

Використайте 2-4 упакування сироватки Retinol 2 після чого перейдіть на вищий рівень Retinol 3

Retinol 3 може використовуватись вранці та ввечері (два рази на день)

Увага! Після першого застосування Serum Retinol 1, у деяких клієнтів маже з’явитись тимчасове подразнення шкіри, реакція на ретинол – це нормальне явище, що трапляється, коли в шкірі дефіцит вітаміну А. Щоб збільшити кількість рецепторів вітаміну А у клітинах шкіри, необхідно стимулювати ДНК-матрицю вітаміном А. Збільшувати рівень Serum Retinol необхідно поступово, щоб Ваша шкіра не відчувала дискомфорту. Якщо все-таки виникає дискомфорт шкіри, необхідно зменшити частоту використання продукту або припинити його застосування, до відновлення нормального стану шкіри.

Продукт не містить сонячних фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем.

Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

Увага! Не використовувати в період вагітності (може викликати подразнення шкіри)

Об’єм: 30 мл, з дозатором, що захищає продукт від потрапляння світла та повітря.

Термін придатності: 7 місяців. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.

Склад:

Retinol 1: Aqua (woda), Propylene Glycol, Polysorbate 40, Glycerin, Glycine Soja(Soybean) Oil, Colostrum, Ethoxydiglycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Lactic Acid, Serine, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Allantoin, Urea, TEA-Lactate, Hydroxypropyl Guar, Sodium Chloride, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Sodium Benzoate, Butylene Glycol, BHT, Sodium Citrate, Sodium Phosphate, Sodium Hydroxide.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF ні
Об'єм: 30 мл

7 товарів в цій категорії: