Тонік для обличчя Alpha Hydroxy Focus Care Youth +

2 312 грн.

Тонік Alpha Hydroxy містить високу концентрацію гліколевої кислоти. Сприяє збереженню природного кислотного шару шкіри та легкому відлущенню відмерлих клітин шкіри, тим самим покращуючи її структуру. В результаті шкіра отримує гладкий і здоровий вигляд.

Природним джерелом альфа-гідрокислот є молоко та рослини, але 99% AHA кислот, що використовуються в косметиці, синтетичні. Ці компоненти можуть викликати відлущення шкіри, усуваючи відмерлий зовнішній шар шкіри, що перешкоджає проникненню. Одним з найефективніших і найкраще досліджених AHA кислот є гліколева кислота.

Гліколева кислота завдяки своїй властивості відлущувати шкіру, сприяє усуванню відмерлих клітин шкіри та відновленню структури шкіри. В результаті зморшки стають менш глибокими, а ділянки шкіри, що були пошкоджені сонцем - відновлюється. Гліколева кислота – це одна з найбільш дієвих та найбільш досліджених АНА кислот.

Об'єм: 200 мл, екологічне упакування, що піддається повторній переробці (PET).

Склад: Aqua (Water), GlycolicAcid, PentyleneGlycol, SodiumHydroxide, Ethylhexylglycerin, DisodiumEDTA, Tocopherol, BenzylAlcohol.

Спосіб використання:

Тонік AlphaHydroxy може застосовуватись особами, що вже застосовують продукти з середньою та високою концентрацією вітаміну А.

Починати використання тоніку Alpha Hydroxy можна після появи перших ознак старіння або сонячних пошкоджень шкіри, додавши його до щоденного догляду.

Не рекомендовано використовувати Alpha Hydroxy на чутливих ділянках шкіри, шкірі з почервонінням, викликаним сонцем, з подразненням або після пілінгу чи депіляції воском.

  • Попередньо ретельно очистити шкіру косметикою Environ.
  • Використовуючи ватний диск, нанести тонік на обличчя та шию, після чого, застосувати крем Environ з вітаміном А. Використовувати вранці та ввечері.

Увага! В випадку появи легкого поколювання, намочити ватний диск водою, з метою зменшення концентрації тоніка, перед нанесенням на шкіру.

Увага! Продукт містить АНА кислоти, що можуть підвищити чутливість шкіри до сонячного випромінювання. Під час використання тоніка і навіть тиждень після, рекомендовано користуватись сонцезахисним кремом, вдягати закритий одяг, а також обмежити перебування на сонці.

Уникати контакту з очима. В разі потрапляння в очі, промити холодною водою.

Термін придатності: 24 місяці – закрите упакування. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в холодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF ні
Об'єм: 200 мл

7 товарів в цій категорії: