Тільки Online

Сироватка Frown Serum Focus Care Youth +

6 383 грн.

Антивіковий крем Serum Frown - це унікальне поєднання трьох пептидів, які запобігають появі дрібних та мімічних зморшок, особливо на чолі та між бровами. Комбінація трьох дієвих антизморшкових пептидів від Environ, зробили Serum Frown найкращим продуктом, альтернативою ін'єкції, на сьогодні. Вирівнює шкіру та робить її гладкою та сяючої.

Для кого створений крем від зморшок Serum Frown?

Serum Frown створено для місцевого застосування, на ділянках з дрібними та мімічними зморшками.

Міміка обличчя – це невід'ємна частина комунікації. Посміхаючись або морщачи чоло, ми призводимо в рух м'язи, тим самим, передаючи емоції та відтворюючи звуки. Дослідження показали, що людина не помічає рухів бровами і м'язами чола та виконує їх підсвідомо. Всі ці рухи, з часом, впливають на м'язи та зовнішній вигляд, викликаючи зморшки на чолі, між бровами та навколо очей.

Існує три можливих варіанти впливу на спазм м'язів. Завдяки унікальній комбінації трьох ключових компонентів, що містяться в Serum Frown, отримуємо одразу всі три варіанти впливу, що уповільнює виникнення мімічних зморшок і значно покращує наявний стан шкіри. Є альтернативою ін'єкції.

  • Argirelin – це пептид, який діє на рівні нервово-м'язового синапсу і відповідає за релаксацію (розслаблення) м'язів обличчя, що спричиняє утворення зморшок. Лабораторні дослідження показали, що застосування цього пептиду зменшує зморшки навколо очей на 17% за 15 днів, а по 30 днях – на 27%.
  • Leuphasyl – це пептид, який закриває кальцієві канали і таким чином пригнічує вивільнення нейротрансмітерів у синапсі, зменшуючи скорочення м'язів. Діє в поєднанні з іншими протизморшковими пептидами для досягнення найкращих результатів. В поєднанні з пептидом Argirelin, зменшує глибину зморшок на 25%, а вже через місяць – на 47%.
  • SYN®-AKE – синтетичний нейропептид, який відтворює дію натурального пептиду зміїної отрути. Розслабляє і заспокоює нервово-м'язові спазми, що сприяє ефективному розладженню наявних зморшок на обличчі та протидіє появі нових.

Спосіб використання:

Serum Frown можна починати використовувати на кожному з етапів STEP-UP SYSTEM™, додавши його до свого щоденного догляду за шкірою.

• Попереднього, ретельного очищення та тонізування шкіри косметикою Environ, підготуй ділянку між та над бровами, а також біля очей за допомогою інструменту - косметичного Roll-CIt.

• Обережно вмащуй Serum Frown в місця, що попередньо були оброблені валиком. Для кращого ефекту можна нанести другий шар сироватки.

• Нанесіть рекомендований крем на основі вітаміну A (вранці на ввечері).

Увага!

Продукт не містить сонячних фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем.

Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

Об'єм: 20 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

Склад: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Xanthum Gum, Sodium Citrate, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA.

Термін придатності: 12 місяців - закрите упакування, після відкриття - 10-12 тижнів.

Зберігати в холодному місці та запобігати потраплянню світла та повітря. Не переливати до інших місткостей.

Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF ні
Об'єм: 20 мл

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

7 товарів в цій категорії: