Нічний крем Alpha Hydroxy Focus Care Moisture+

1 967 грн.

-15%

1 672 грн.

Ціну знижено!

Нічний крем Alpha Hydroxy має середню концентрацію гліколієвої та молочної кислот. Завдяки збереженню натурального рН-балансу шкіри та сприянню натуральному процесу злущення відмерлих клітин шкіри, гідроксикислоти, що містяться в кремі, успішно вирішують проблему зневоднення шкіри (сухіcть, стягнення, лущення), роблячи її гладкою та ніжною.

Поєднуючи використання продуктів з серії Moisture+ з вітамінним доглядом STEP-UP SYSTEM™ (Skin EssentiA lub Youth EssentiA), Ви забезпечуєте своїй шкірі оптимальне зволоження.

З появою ознак зневоднення та шорсткуватості шкіри, необхідно додати Нічний крем Alpha Hydroxy до свого щоденного. Крем може використовуватись для заспокоєння подразнення шкіри ретинолом, завдяки здатності зберігати кислотного балансу та зволожувальним властивостям.

Ключові компоненти:

  • Glycolic Acid (гліколева кислота)
  • Lactic Acid (молочна кислота)

Природним джерелом гідроксикислот є рослини та молоко, але 99% АХА кислот, що використовуються в косметиці, синтетичні. Ці компоненти можуть викликати відшаровування шкіри, усунувши мертві клітини шкіри, що перешкоджають проникненню корисних речовин з косметики. Найбільш ефективними та добре дослідженими АНА  кислотами є гліколева та молочна кислота.

Гліколева та молочна кислоти, завдяки своїм пігінгуючим властивостям, допомагає усунути відмерлі клітини шкіри та відновлювати її структуру. Як результат, помітне зменшення зморшок та пігментних плям. Завдяки молочній кислоті, шкіра отримує необхідне зволоження та відновлення. Гліколева кислота - одна з найефективніших та найбільш досліджених АНА кислот.

Спосіб використання:

Нічний крем Alpha Hydroxy може застосовуватись на будь-якому етапі вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™.

  • Після попереднього та суттєвого очищення та тонізуванню шкіри, нанести нічний крем Alpha Hydroxy, після чого, застосувати рекомендований крем Environ на основі вітаміну А.
  • Застосовувати крем 2-3 рази на тиждень, ввечері (найкращий період року – осінь і зима)
  • Environ рекомендує поєднувати використання АНА кислот з вітаміном А, який є основою для досягнення здорової шкіри.


УВАГА:

Продукт містить АНА кислоти, що можуть підвищити чутливість шкіри до сонячних променів.  Рекомендовано застосовувати, в період застосування продукту та тиждень після,  сонцезахисний крем та захисний одяг, а також уникати перебування на сонці. Уникати контакту з очима. В разі потрапляння в очі, промити холодною водою.

Термін придатності: 24 місяці, після відкриття упакування, використати продукт протягом 10-12 тижнів. Зберігати продукт в прохолодному місці та берегти від потрапляння світла та повітря. Не переливати до інших ємностей.  

Об'єм:  50 ml.

Склад:  Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Palm Oil, Stearic Acid, Glycolic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate 40, Dimethicone, Ammonium Hydroxide, Lactic Acid, Xanthum Gum, Disodium EDTA.Тип шкіри: для всіх типів шкіри
Фільтр SPF ні
Об'єм: 50 мл

3 товарів в цій категорії: