Jane Iredale

Jane Iredale  керівник та засновник фірми Iredale Mineral Cosmetics з 1994 року. Першою створила лінію декоративної косметики, що доглядає за шкірою. Ідея створення продуктів для мінерального макіяжу виникла під час роботи візажистом на телебаченні. Щоденно, Jane Iredale працювала з акторами та моделями, що боролися з проблемами шкіри, які пров...

Jane Iredale  керівник та засновник фірми Iredale Mineral Cosmetics з 1994 року. Першою створила лінію декоративної косметики, що доглядає за шкірою. Ідея створення продуктів для мінерального макіяжу виникла під час роботи візажистом на телебаченні. Щоденно, Jane Iredale працювала з акторами та моделями, що боролися з проблемами шкіри, які провокувало часте використання великої кількості косметики. Була свідком вагомого негативного впливу дефектів шкіри на кар'єру, психічний стан та відчуття власної вартості.

Jane завжди замислювалась над створенням макіяжу, що добре впливатиме на самопочуття жінок та буде легким в нанесенні. Тому її мінеральна пудра - це одночасно основа, пудра, коректор та солнцезахисний засіб, а також і інші продукти серії є багатофункціональними. Головною метою мінеральної косметики Jane Iredale є створення привабливого натурального вигляду, зі збереженням природного відчуття легкості на шкірі та догляду за нею.  Додатково продукти прості у використанні, для швидкого створення макіяжу.

Косметика Jane Iredale не містить шкідливих речовин, не тестується на тваринах (Cruelty Free), має сертифікат РЕТА, рекомендована для людей з проблемною шкірою та веганів (Vegan).

Детальніше

Jane Iredale  57 продуктів

на одній сторінці
Показано 1 - 20 з 57 товарів
Показано 1 - 20 з 57 товарів