Крем от пигментации Environ Intense C-Boost Mela-Even Cream Focus Care Radiance

2 312 грн.

-15%

1 965 грн.

Цена снижена!

Серія Focus Care™ Radiance+ містить активні компоненти, що пройшли наукові дослідження та підтверджено їх ефективність. Mela-Smart System™ рекомендовано додавати до, звичного нам, вітамінного догляду за шкірою STEP-UP SYSTEM™ з серії Youth EssentiA або Skin EssentiA. Додавання цієї системи сприяє усуненню пігментації та висвітленню шкіри завдяки компонентам спрямованої дії.

Пігментація - найбільш розповсюджена проблема шкіри, що може псувати зовнішній вигляд людини. Новий інтенсивний крем C-Boost Mela-Even блокує появу пігментації. Завдяки вмісту вітамінів С і Е, має антиоксидантні властивості та захищає шкіру від шкідливих чиннів зовнішнього середовища.

Основні компоненти крему:

Ascorbyl Tetraisopalmitate (вітамін C) - найбільш корисний та найбільш досліджений вітамін, що покращує стан вікової шкіри. Має антиоксидантну дію.
Tocopheryl Acetate (вітамін E)

Спосіб використання:

Примітка: Інтенсивний крем C-Boost можна вводити на будь-якій стадії вітамінної системи STEP-UP SYSTEM ™.
Споживачам з чутливою шкірою, рекомендуємо використовувати меншу концентрацію вітаміну А перед введенням інтенсивного C-Boost.

  • Після попереднього та грунтовного очищення обраними продуктами Environ. Тим, хто використовує Roll-CIT рекомендовано зробити мікропроколювання епітелію перед застосуванням.
  • Спочатку нанесіть Mela-Prep Lotion на темні ділянки шкіри, вранці та ввечері.
  • Після чого, змішай однакову кількість Serum A i Serum B  на долоні, легко вмащуйте в ділянку шкіри з пігментацією, вранці та ввечері.
  • Нанесіть Інтенсивний крем C-Boost на все обличчя або ділянку шкіри з інтенсивною пігментацією, після чого нанесіть рекомендований зволожувальний крем  Environ з вітаміном А та сонцезахисного крему RAD SPF15.


Увага! Продукт не містить сонцезахисних фільтрів, у зв'язку з чим рекомендовано, постійно, використовувати сонцезахисний крем RAD SPF15. Уникати контакту с очима. В разі потрапляння продукту в очі, промити холодною водою.

Термін придатності: 12 місяців, після відкриття, використати протягом 10-12 тижнів. Зберігати продукт в холодному темному місці, та захищати від потрапляння світла та повітря. Не переливати.

Об’єм: 25 мл

Склад: Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, AcrylatesC10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide.
Фильтр SPF нет
Объем: 25 мл

Покупатели этого товара так же приобрели:

3 других товаров в этой категории: