Как выбрать цвет пудры и тонального крема?

Как выбрать цвет пудры и тонального крема?

Як обрати колір пудри та тонального крему jane iredale?

Вибір кольору тонального засобу є важливим моментом для кожного з нас. Невірно підібраний колір пудри може зіпсувати не тільки настрій, а й увесь макіяж, тому ми вирішили допомогти Вам розібратись в цьому нелегкому питанні. Щоб правильно обрати необхідний колір пудри або крему, потрібно провести невеликий тест. Нанесіть пудру на лінію нижньої щелепи та оцініть результат при денному світлі.

Починати тест необхідно з натурального відтінку - Natural, що має рожевий базовий відтінок, після чого нанести колір Amber з жовтою базою. Порівнюючи ці два кольори, Ви одразу можете визначити, який тон та відтінок Вам підходить.

Якщо пудра виявилась темнішою або світлішою – оберіть на наступний темніший або світліший тон з палітри, але з таким самим базовим відтінком. Колір пудри співпадає з кольором Вашої шкіри? Вітаємо, Ви знайшли свій тон і відтінок!

Не для кого не секрет, що протягом року наша шкіра змінює свій колір, особливо це помітно при порівнянні кольору шкіри влітку та взимку. Зазвичай, при виборі пудри в різні пори року, Вам просто необхідно обирати колір світліше або темніше з тим самим базовим пігментом. Наприклад.: якщо влітку Ви використовуєте Golden Glow, то взимку - це може бути Warsm Silk або Warm Sienna залежно від Вашого природного кольору шкіри.

Не дивлячись на широкий вибір кольорів в палітрі jane iredale, Ви маєте можливість створити свій власний відтінок, змішавши кольори між собою або додати матовості шкірі з пудрою Pure Mate.

Що робити коли немає можливості випробувати колір на шкірі?

Часто трапляється ситуація, коли поблизу немає магазину, салону або іншого місця де можна випробувати продукт. В такі хвилини, ми радимо звертатись за допомогою до таблиці, які пропонують бренди. Наприклад jane iredale створила таблицю відповідності кольорів своїх продуктів (наведено нижче). Оберіть свій тип зовнішності, порівнюючи свій вигляд з наведеним списком, звертаючи увагу не тільки на відтінок шкіри, а й на колір очей та волосся моделей.

Наприклад, в найпопулярнішими типами в Європі є "light to medium" та "medium". Розглянемо ситуацію, коли літо і ви маєте тип Medium. В такому разі, серед пудр та рідких мінералів, Ви можете обрати нейтральний - Suntan, з жовтим – Golden Glow або рожевим пігментом – Honey Bronze. Легкий тональний крем Dzeam Tint для вашого типу – Medium, тональний крем Glow Time для щільного покриття – ВВ7.

Якщо у Вас виникли проблеми з вибором кольору, напишіть до нас на info@healthyskin.com.ua і ми допоможемо Вам з цим нелегким питанням.